United States Championship

  NIEDOSTĘPNY
Ryse

#1
[Obrazek: latest?cb=20110108171208]


Historia United States Championship:


1. Johnny Hansen (1) | 26.04.2020 | 63 dni | 1 obrona | Spring Stampede (Johnny Hansen def. Mickey Page and Willy Walker)


2. Jorge Cavazos (1) | 28.06.2020 | 49 dni | 0 obron | Great American Bash (Jorge Cavazos def. Johnny Hansen)


3. David Starr (1) | 16.08.2020 | 42 dni | 0 obron | Bash at the Beach (David Starr def. Jorge Cavazos)


4. The Reaper (1) | 27.09.2020 | 40 dni | 1 obrona | Fall Brawl (The Reaper def. David Starr)


5. Yamamoto Takeshi (1) | 06.11.2020 | 44 dni | 2 obrony | WCW Anarchy 25 (Yamamoto Takeshi def. The Reaper)


6. Forest Beringer (1) | 20.12.2020 | 42 dni | 0 obron | Starrcade (Beringer def. DiBiase Jr, Dufour, Rollins and Takeshi)


7. Dennis Dufour (1) | 31.01.2021 | 58+ dni | 3 obrony | Capital Combat (Dennis Dufour def. Forest Beringer)



Łączna długość panowań:


1. Johnny Hansen | 1 | 63 dni


2. Dennis Dufour | 1 | 58+ dni


3. Jorge Cavazos | 1 | 49 dni


4. Yamamoto Takeshi | 1 | 44 dni


5. Forest Beringer | 1 | 42 dni


5. David Starr | 1 | 42 dni


7. The Reaper | 1 | 40 dni


Szukaj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
MyBB Theme by Ryse
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Ryseart
Forum napędzane przez MyBB
Polskie Tłumaczenie WeBBoard.pl