Create an account


Regulamin

#1
Star 
Zabronione jest reklamowanie innych stron drogą spamu na chatboxie czy też za pomocą rozsyłania po skrzynkach odbiorczych użytkowników. Chcesz wymiany z naszym forum? Napisz do Admina w sprawie ewentualnej wymiany.

- Bądź co bądź na forum nie obowiązuje cenzura, ale nie chcemy niepotrzebnego nadużywania wulgaryzmów kierowanych w stronę innych użytkowników forum. Nie niszczmy w ten sposób atmosfery na forum.

- Każda dłuższa nieobecność powinna być poprzedzona w wątku: nieobecności/odchodzę czy też bezpośrednią wiadomością do administratora forum. Nie twórzmy nie przyjemnych sytuacji poprzez blokowanie miejsca na gali dla innych. Tyczy się to także gdy dany użytkownik dostaje występ na gali, szansę na segment, a nie odda materiału na czas bez usprawiedliwienia. Headbooker ma wtedy prawo ignorowania takiego użytkownika w ten sam sposób podczas rozpisywania występów na kolejną galę. Każdy użytkownik zakładając postać zobowiązuje się do pomocy przy gali.

- Na forum nie wolno wrzucać otwartych spoilerów dotyczących gal na chatbox gdyż co niektórzy mogą sobie tego nie życzyć. Nie psujmy innym zabawy. Do dyskusji na temat gal służą wątki z dyskusjami gdzie każdy wchodzi na własną odpowiedzialność. O galach w miejscach jak chatbox śmiało możemy dyskutować dwa dni od niej.

- Oczywiście regulamin także obowiązuje moderatorów albo nas, administratorów. Nie możemy nadużywać praw jakie daje nam ranga.

- Każdy ma prawo do zmienienia swojej postaci jednak należy wcześniej uprzedzić headbookera. W sytuacji prowadzenia jakiegoś programu z udziałem owego zawodnika należy przeczekać do końca programu.

- Nie wszczynajmy konfliktów na forum. Jeżeli użytkownicy mają między sobą problem niech załatwią to na PW na GG, a nie na chatboxie czy też w wątkach robiąc niepotrzebne zamieszanie. Zawsze można daną sytuację zgłosić do administratora i wyżyć się z udziałem swoich postaci

Każde naruszenie regulaminu będzie karane warnem. Wraz z zebraniem trzech warnów użytkownik zostaje zbanowany tymczasowo. Potem oczywiście następuje druga szansa i dwa czyste warny na koncie.
[Obrazek: F8kkyna.png]

Professor Pain(Ex John Storm)

Streak

On Weekly Shows

7-3-10

On PPV

3-1-1

Achievements:

1x WCW Tag Team Champion(/w James Storm)[26.04.2020-11.05.2020]* Pasy zostały wycofane z federacji

1x WCW Television Champion [27.09.2020-05.10.2020]

[Obrazek: ulPw9MO.png]

The Reaper

Streak

On Weekly Shows

6-1-8

On PPV

3-0-0

Achievements:

1x WCW United States Champion[27.09.2020-06.11.2020]

[Obrazek: NtGVbP4.png]

Ted DiBiase jr

Streak

On Weekly Shows

4-0-1

On PPV

0-0-0
Achievements:

1x WCW Million Dollar CHampion[23.10.2020-???]
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016