WCW Anarchy Championship

  NIEDOSTĘPNY
Panter

#1
[Obrazek: latest?cb=20120207064152]


Historia WCW Anarchy Championship:


1. Wes Wallace (1) | 11.06.2020 | 204 dni | 8 obron | WCW Anarchy 6 (tytuł wprowadzono zamiast Hardcore Championship)


2. Drew Gulak (1) | 01.01.2021 | 30 dni | 0 obron | WCW Supershow 2 (Drew Gulak def. Wes Wallace - Money in the Ban cash-in)


3. Kristoff Svenson (1) | 31.01.2021 | 19 dni | 0 obron | Capital Combat (Kristoff Svenson def. Drew Gulak)


Wakat | 19.02.2020 | 9 dni | WCW Anarchy 37 (Svensonowi odebrano tytuł z powodu odniesionych obrażeń)


4. Andy Roffe (1) | 28.02.2021 | 28 dni | 0 obron | Uncensored (Andy Roffe def. Drew Gulak and Kristoff Svenson)


5. Jose Lopez (1) | 28.03.2021 | 2+ dni | 0 obron | New Blood Rising (Jose Lopez def. Andy Roffe)



Łączna długość panowań:



1. Wes Wallace | 1 | 204 dni


2. Drew Gulak | 1 | 30 dni


3. Andy Roffe | 1 | 28 dni


4. Kristoff Svenson | 1 | 19 dni


5. Jose Lopez | 1 | 2+ dni


Szukaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
MyBB Theme by Ryse
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Ryseart
Forum napędzane przez MyBB
Polskie Tłumaczenie WeBBoard.pl