Create an account

Tony Ing-Sik Yang

Nick Gracza: Best Volleyball Player (w przyszłości chciałbym go zmienić)

Imię i Nazwisko Wrestlera: Tony Ing-Sik Yang

Ringname Wrestlera: Tony Yang

Pseudonimy:  The Thai Dragon, The Quick Dragon, Furious Fist, Thai Warrior, Thai Death, The Thai Zombie   

Pochodzenie: Bangkok, Tajlandia

Gimmick: 
Thai Dragon - niski, drobny zawodnik który z wyglądu w ogóle nie przypomina wojownika. Dopiero kiedy stanie się z nim do walki staje się jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie. Człowiek, który osiągnął w życiu wszystko dzięki wysiłkowi na siłowni oraz sztukom walki wywodzącym się z Tajlandii. Mimo tego, że jest dzieckiem Amerykanina czuje się 100% Tajem, ponadto jest wielkim patriotą nie pozwalającym obrażać swojego kraju. W Bangkoku mimo młodego wieku jest mentorem wielu młodych ludzi (otworzył tam swoją szkołę), którzy pod wodzą jego najlepszych uczniów uczą się sztuk walk. Z reguły jest bardzo spokojnym człowiekiem, którym nie targają emocje. Wierzy, że może pokonać każdego dzięki sile umysłu, ponieważ stamtąd tak naprawdę wywodzi się energia zasilająca jego ciało. 

Wzrost: 175 cm

Waga: 77 kg

Styl wrestlera: Speed, Technic

Finishers:
- Psychological Death (Arm trap crossface)
- Road to Dead (Diving double foot stomp)

Signature Moves:
- Sudden Death (Jumping Thrust Kick) -> Bardzo mocny, wręcz punktowy atak na korpus rywala
- Crash Head (Diving Headbutt - Memory of Chris Benoit)
- Kawasaki Rice (450° splash)

Normal Moves: 
- Diving crossbody
- Enzuigiri
- Hurricanrana
- Moonsaulty - ze względu na swoją szybkość i technikę dosłownie każdego rodzaju
- Tiger feint kick
- Tornado DDT sometimes while standing
- Three-quarter facelock single knee facebreaker
- Corkscrew roundhouse kick
- Superkick
- Standing shiranui
- Suicide dive
- Baseball slide
- Oprócz tego wszelkiego rodzaju punche, kicki, stompy

Charakter Zawodnika: Tweener, bardziej w stronę Face'a niż Hell'a. 

Wygląd: [Obrazek: nm3857692.jpg]

Historia: 
Urodził się w Bangkoku jako dziecko Amerykanina i Tajki. Od dzieciństwa nie miał lekko w życiu. Jego matkę zostawił ojciec, który uciekł do Stanów, natomiast ona pochodziła z bardzo biednej rodziny, przez co jego wychowywała tak naprawdę ulica. Już w szkole podstawowej wpadł w kłopoty z prawem, z których udało mu się wydostać tylko dzięki matce oraz jej przyjacielowi. Na jego szczęście okazało się, że ów przyjaciel matki posiada własną szkołę sztuk walki, gdzie młody Tony mógł wyrzucać z siebie negatywne emocje. Bardzo szybko okazało się również, że Tony posiada niebywały talent do sztuk walki, w błyskawicznym tempie opanował wszystko, co było do opanowania, dzięki czemu już po ukończeniu szkoły średniej udało mu się otworzyć swoją szkołę sztuk walki, gdzie uczył młodych chłopaków ze swojej dzielnicy jak walczyć. Najlepszych adeptów przyjmował na nauczycieli, dzięki czemu jego szkoła dalej istnieje mimo tego, iż Tony w wieku 23 lat postanowił wyjechać do Stanów na poszukiwania ojca. Zrobił to na polecenie matki, która chciała zobaczyć go jeszcze przed śmiercią. Niestety, zaraz po przyjeździe Tony'ego do Stanów jego matka zmarła, natomiast Tony po spełnieniu ostatniej woli matki również odkrył, że jego ojciec został zabity przez zgraję bandytów. Zrozpaczony Tony już miał wracać do Tajlandii, kiedy przez przypadek natrafił na tygodniówkę WCW emitowaną w telewizji, którą akurat Tony miał w hotelu. Zainteresowany tematem postanowił spróbować sił we wrestlingu. Bardzo szybko przeszedł testy medyczne i już nie może doczekać się debiutu. 

Theme Song: https://www.youtube.com/watch?v=lTQfqaSOCQY

Kontakt: 39959891 (jak na razie tylko GG)
Odpowiedz

Pozwoliłem sobie edytować KP, żeby cokolwiek na nim było widać Tongue

Osobiście polecałbym dołożyć trochę wagi, ponieważ tutaj większość zawodników jest w okolicach 100kg. I widzę, że to bardziej high flyer jest, ale jednak myślę, że 70kg to waga dość nierealna w wrestlingu. Ja osobiście dałbym przynajmniej te 80. Poza tym, polecałbym też w niedalekiej przyszłości popracować nad gimmickiem, bo myślę, że tutaj może być za mało, mamy bardzo dużo wyrazistych zawodników i taki gimmick może zginąć totalnie.

To tylko sugestie jakby co, ale fajnie jakbyś to dopracował. Poza tym, to Anarchy, zapraszam. HB na Anarchy jestem Ja oraz Panter.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016